Magentonun Diğerlerinden Farkı

E-ticaret siteniz için neden Magento kullanmalısınız

Destek

Magento; açık kaynak kodlu bir platform olduğundan dünyanın her yerinde üzerinde geliştirmeler yapılmakta ve destekler verilebilmektedir. Bir firmaya bağlı kalmak yerine birçok firmadan destek alınabilmesi müşterilerimize sürekli destek ve esneklik sağlamaktadır.

Son Derece Ölçeklenebilir

Magento; Yeni başlayan e-ticaret şirketlerinden, en karmaşık e-ticaret işlemleri olan firmalara kadar her boyut ve sektörde tüm ihtyaçlara cevap vermektedir. Fortune 500 şirketlerinin birçoğu Magento’ yu tercih ediyor.

Yüksek Performans

Sayfa yükleme hızı, sorgu işleme zamanında ve benzeri performans parametrelerinde Magento yine bir kazanan olarak ortaya çıkmaktadır.

Güvenlik

Güvenliği çok yüksek düzeyde olan tamamen özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir. Yanı sıra çoklu mağazacılık, çoklu dil ve çoklu para birimi desteği gibi diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik sunuyor

En iyi Kullanıcı Deneyimi

Magento ayrıca puanları oldukça iyi, kullanıcı dostu yönetici alanı, sezgisel navigasyon, arama motoru optimizasyonu ve mobil dostu gibi önemli parametreleri içermektedir.

Kolay Entegrasyon

Ödeme ağ geçitleri, veri tabanı uygulamaları, nakliye, sevkiyat takibi vb dahil olmak üzere üçüncü taraf hizmetleri ile Magento entegrasyonu tam olarak desteklenmektedir.

 

Mageticaret’in sizi daha ileriye taşıyacak modelleri ve prensipleri ile tanışmak için bizimle iletişime geçin