Neden Mageticaret?

Markanız için E-ticaret altyapısı seçerken ihtiyaçlarınız önceden belirlenmesi ve sonraki büyüme hedeflerinizin değerlendirilmesi çok önemlidir.
Mageticaret ekibi tüm süreçlerde; doğru hedeflenmiş, maliyetlerin şeffaf olduğu ve başarı odaklı sistemler ile sizlerin yanınızda.

Kiralık Değil Sizin Sisteminiz

Tüm tasarım, kodlama ve altyapı tamamen size ait oluyor. Kiralık sistemlerde ise sadece site içerisindeki veriler sizin olabiliyor.

Dünya Çapında Global Destek

Herhangi bir firmanın kaderine bağlı kalmadan dünyanın her yerinden destek alabilmeniz mümkün, Profesyonel ekibimizin de içinde olduğudünya çapında toplam 150.000 kişilik bir ekip destek için yanınızda.

Operasyon, Lojistik ve Satış Yönetimi

Eticaret sitenizde sadece teknik değil, tüm operasyon, lojistik, müşteri hizmetleri ve satış süreçlerini uzman kadromuzla oluşturuyor ve yönetiyoruz.

Gizli Maliyetler Yok

E-ticaret projenizin analiz sürecinden sonra tüm maliyetler ortaya çıkıyor ve gizli maliyetlerle karşılaşmıyorsunuz. Şeffaf fiyat politikamızla güven dolu iş birlikleri yapıyoruz.

Reklam ve Dijital Pazarlama

E-ticaretin en önemli parametrelerinden olan dijital reklam, SEO, tasarım ve kampanyalarınızı yönetiyoruz ve markanızın e-ticaret üzerinde doğru konumlanmasını sağlıyoruz.

İşbirliği Stratejileri

Amacımız sizlere “e-ticaret paketi” satmak değil, birlikte belirleyeceğimiz iş planları ve iş ortaklığı yöntemlerimiz ile başarı ve kazanç ortaklığını hedefliyoruz.